Novinky

 • CZ vlakja odkaz na návod UA vlakja odkaz na návod Byly vytvořeny nové obrázkové návody s popisky v češtině a ukrajinštině. Naleznete v nich popis několika základních operací s těmito webovými stránkami.

 • V mnoha jídelnách je možné si zobrazit přihlášku ke stravování v menu kontaky a informace. Pokud jste přihlášeni, je možné si zobrazit přihlášku ve správě účtu s vašimi údaji již předvyplněnými.
 • Byl výrazně rozšířen a upraven výpis informací o stavu účtu. Pokud Vaše jídelna odesílá informací o platbách provedených na Váš účet na internet, můžete si je zobrazit společně s přihlášenými doplňkovými službami ze správy účtu. Ucet

 • Nyní na Google Play Nyní na Google Play

  Nyní portál www.jídelna.cz umí přijímat i objednávky z naší mobilní aplikace Jídelna.cz pro chytré telefony se systémem Android. Tu si můžete nainstalovat z obchodu Google Play.


 • Nyní můžete hodnotit kvalitu odebraného jídla. Pomocí "smajlíků" pod objednávkou můžete ohodnotit jídla, která jste odebrali, až 10 dní do minulosti a označit tak pro sebe i pro ostatní, na co stojí zajít i podruhé. Hodnocení neodebraných jídel jsou mazána.
  Výsledné hodnocení jídla (které se počítá pro jednotlivé chody zvlášť, a následně se průměruje) je zobrazeno vlevo u čísla menu a vytváří se také pro budoucí dny (pokud je známo hodnocení pro všechny části jídla až na jednu). Podrobnosti zjistíte při najetí myší na jednotlivé symboly.

  Pro zobrazení hodnocení musí být přihlášen strávník dané jídelny.

  Ukázka Hodnocení

 • Pomocí ikonky kalendáře vedle čísla menu můžete od nynějška objednané jídlo vložit do svého Google kalendáře, abyste na něj nezapomněli.

 • U každého týdne se objevila malá modrá ikonka Facebooku. Facebook style Ta Vám umožní sdílet jídelní lístek daného týdne na Facebookovém profilu školní jídelny, školy či školky.

 • Stravné nyní můžete platit pomocí mobilní aplikace Vaší banky načtením QR kódu. QR kód naleznete v sekci Správa účtu.

 • Na základě novely zákona o potravinách 180/2016 Sb. musí být od 1. 1. 2017 u nebalených pokrmů uvedeny nejen alergeny, ale i množství pokrmu. Vedoucím jídelen používajícím verzi našeho programu 16.08 a vyšší (verzi naleznete na konci jídelního lístku) jsme umožnili tento údaj dopsat do receptury pro jednotlivé věkové kategorie. Strávníkům se zobrazí až po přihlášení (tedy ve chvíli kdy systém ví, pro jakou kategorii údaj zobrazovat) jako ikona 620 g. Pokud má Vaše jídelna starší verzi programu, požádejte jí o aktualizaci.

 • Možnost přihlašovat se pomocí služby Google a Facebook a nemuset si tak pamatovat jméno a heslo pro www.jidelna.cz.
 • Možnost spravovat (objednávat a odhlašovat) několika strávníkům zároveň pod jedním "Hlavním účtem".
  Příklad: Jsem rodič dvou dětí, které chodí do stejné jídelny. Vytvořím si tedy hlavní účet, do kterého připojím účty obou dětí. Při přihlášení hlavním účtem pak na jídelní lístku vidím, co mají děti přihlášeno a mohu jejich objednávky měnit.
 • Možnost zřídit si hlavní účet i jen k jednomu strávníkovi a nemuset si tak pamatovat číselné ID jméno, přidělené jídelnou.

Hlavní účet není povinný a stejně tak není nutné využít některou z nových metod přihlášení. Tedy i nadále se můžete přihlašovat číselným ID jménem přiděleným Vaší jídelnou a heslem.

Připraveno programem "Jídelna" verze 24.04.01.

Veškeré publikované informace jsou vlastnictvím příslušné jídelny nebo svých tvůrců. Tato aplikace je pouze zobrazuje a tvůrce a provozovatel aplikace do nich nemá možnost zasahovat.

Zásady ochrany osobních údajů