Metody přihlášení

První a základní přihlášení probíhá pomocí ID jména přiděleného Vaší jídelnou - tedy číslem (které má 6 až 10 číslic) a přiděleným heslem (které si při 1. přihlášení musíte změnit).

Co musím udělat, abych se mohl přihlašovat pomocí účtu Google nebo Facebook?

Pomocí účtu Google nebo Facebook se mohou přihlašovat pouze hlavní účty. Vytvořit hlavní účet si může kdokoliv, kdo už má ID účet (ID jméno a heslo) ze své jídelny. Co je to hlavní účet?

Pokud již hlavní účet máte, stačí se k němu přihlásit. Ve správě účtu je potom možnost nastavit si metody přihlášení, pomocí kterých se k hlavnímu účtu můžete přihlásit.

Jak přihlášení funguje?

Google

Po kliknutí na tlačítko přihlášení dojde ke komunikaci se stránkou Google. Pokud v prohlížeči nejste přihlášeni k žádnému Google účtu, budete dotázáni na přihlašovací údaje. V opačném případě bude pro přihlášení k www.jidelna.cz automaticky použit současný účet Google. Při Vašem prvním přihlášení budete navíc dotázáni na potvrzení.

Facebook

Přihlášení k hlavnímu účtu pomocí Facebook účtu probíhá úplně stejně jako v případě Google.

Obrázkový návod k 1. přihlášení Stáhnout ukrajinskou verzi Stáhnout ukrajinskou verzi

Připraveno programem "Jídelna" verze 24.04.01.

Veškeré publikované informace jsou vlastnictvím příslušné jídelny nebo svých tvůrců. Tato aplikace je pouze zobrazuje a tvůrce a provozovatel aplikace do nich nemá možnost zasahovat.

Zásady ochrany osobních údajů